آرتام ایده سازان

آرتام ایده سازان

خلاصه فعاليت

نماینده رسمی شرکت آتار درب سلماس
نماینده انحصاری شرکت SUR ترکیه

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت آرتام ایده سازان:

کارخانه آتار درب سلماس یکی از بزرگترین واحد های تولیدی درب های ضد سرقت ، ضد حریق و درب های داخلی HDF و MDF با روکش های چوبی و PVC می باشد.
کارخانه آتار درب سلماس در استان آذربایجان غربی) شهرستان سلماس واقع در شهرک صنعتی سلماس) در سال ۱۳۷۸ با مشارکت شرکای ترک و ایرانی تاسیس گردید و پس از ۳ سال کارخانه به ایرانیان واگذار گردید و هم اکنون کاملا با نظارت مهندسان ایرانی در حال تولید می باشد. این کارخانه یکی از منابع اصلی تأمین کننده ی درب های ضد سرقت و داخلی برای پروژه های عمرانی ملی در سطح کشور می باشد.
محصول مرغوب و بهره وری بالا، کارخانه آتار درب سلماس را به یک واحد صاحب آوازه در صنعت درب سازی مدرن در کشور تبدیل کرده است.
شرکت آرتام ایده سازان پارسیان نماینده رسمی فروش این شرکت در شهر تهران می باشد که تا کنون پروژه های بزرگ زیادی را در سطح کشور به پایان رسانده است. به کارگیری نصاب های حرفه ای برای اندازه گیری و نصب درب ها از مزیت های اصلی شرکت آرتام ایده سازان پارسیان می باشد.

علاوه بر این، شرکت آرتام ایده سازان پارسیان نماینده ی انحصاری شرکتSUR ترکیه واقع در شهر ازمیر ترکیه می باشد که یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده ی درب های ضد سرقت با سرتیفیکیت ضد دزد انگلیس می باشد.

در سال ۹۱ به منظور بهبود و تکمیل خدمات در زمینه ی دکوراسیون داخلی این شرکت اقدام به واردات و اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر خارجی و داخلی در زمینه های فروش پارکت لمینیت آلمانی Verox Floor، انواع کاغذ دیواری های مخملی و برجسته آلمانی، دیوار پوش و طراحی ، ساخت و اجرای مدرن ترین کابینت های آشپزخانه ، دکوراسیون اداری و فروشگاهی ، طراحی ، ساخت و اجرای غرفه های نمایشگاهی نموده است.

موضوع فعالیت شرکت

نماینده رسمی شرکت آتار درب سلماس

نماینده انحصاری شرکت SUR ترکیه

اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر خارجی و داخلی در زمینه های فروش پارکت لمینیت آلمانی Verox Floor، انواع کاغذ دیواری های مخملی و برجسته آلمانی، دیوار پوش و طراحی ، ساخت و اجرای مدرن ترین کابینت های آشپزخانه ، دکوراسیون اداری و فروشگاهی ، طراحی ، ساخت و اجرای غرفه های نمایشگاهی

تلفن

26402300 الی 4

فکس

26401904

نشانی پستی

تهران - بلوار میرداماد - میدان مادر - ساختمان کامیار - واحد 16

تلفن همراه

09190023805

نوع فعالیت

شرکت: نمایندگینظرات