گروه آرمه

گروه آرمه

خلاصه فعاليت

ارائه خدمات در زمینه تکنولوژی‌های نوین سازه های بتنی
گروه آرمه مجموعه ای از شرکتها با زمینه های تخصصی در حوزه سازه های بتنی می باشد و تا کنون در زمینه سازه های پیش تنیده، و تامین آوردهای ساختمانی فعالیت نموده است.

این گروه در حال حاضر شامل شرکتهای سازه های پیش تنیده آرمه بن، سازه های نوین آرمه دک و فرابنا نوین قشم می باشد.

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت گروه آرمه:

گروه آرمه مجموعه ای از شرکتها با زمینه های تخصصی در حوزه سازه های بتنی می باشد و تا کنون در زمینه سازه های پیش تنیده،  و تامین آوردهای ساختمانی فعالیت نموده است.

این گروه در حال حاضر شامل شرکتهای سازه های پیش تنیده آرمه بن، سازه های نوین آرمه دک و فرابنا نوین قشم می باشد.

گروه آرمه با بهره گیری از توان مهندسی، بکارگیری فن آوریهای نوین و ایده های جدید تلاش دارد تا در زمینه سازه های بتنی روشهای جدیدی را ارائه نماید تا پروژه ها سریعتر، ارزانتر و با کیفیت بالاتر انجام شوند. با توجه به نیازهای جدید تکنولوژیک جامعه مهندسی، گروه آرمه در سال ۱۳۸۴ با هدف ارائه خدمات در زمینه تکنولوژی‌های نوین سازه های بتنی پایه‌گذاری گردید.

 

موضوع فعالیت شرکت:

سازه های پیش تنیده آرمه بن (سهامی خاص)

سازه های پیش تنیده آرمه بن با بهره‌گیری از توان فنی مهندسی و به کارگیری دانش روز, فعالیت خود را در زمینه طراحی و اجرای سازه‌های بتنی از سال ۱۳۸۴  آغاز نمود. با توجه به گستردگی فن‌آوری‌های جدید, گروه آرمه با ایجاد شرکت‌های تخصصی تلاش می‌نماید تا خدمات مناسب را در هر زمینه به صورت مجزاارائهنماید.

شرکت سازه‌های پیش‌تنیده آرمه‌بن با هدف فعالیت در زمینه سیستم‌های پیش‌تنیده پایه‌گذاری و تأسیس گردید. این شرکت به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه آرمه, طراحی, تامین مصالح و تجهیزات و اجرای سازه‌های مختلف پیش‌تنیده را هدف خود قرار داده است.

شرکت سازه‌های پیش‌تنیده آرمه‌بن امیدوار است با تلاش خود سهم کوچکی در پیشبرد صنعت کشور داشته باشد.

سازه های نوین آرمه دک (سهامی خاص)

نظر به توسعه روز افزون عملیات عمرانی، شرکت سازه های نوین آرمه دک با هدف استفاده از تکنولوژی های نوین ساخت در صنعت ساختمان در سالل ۱۳۸۸ تاسیس گردید. این شرکت به عنوان یکی از اعضای گروه آرمه با استفاده از تجربیات دیگر اعضا گروه، فعالیت خود را با تحقیق و بررسی تکنولوژی های روز دنیا آغاز نموده و برای شروع فعالیت های خود، استفاده از تکنولوژی دال مجوف دوپوش در ساختمان ها را مورد نظر قرار داد.

- پس از انجام تحقیقات اولیه و اطمینان از عملکرد مناسب این سیستم و جذابیت مزایای ایجاد شده توسط این دال ها، اولین پروژه شرکت به صورت آزمایشی در سال ۱۳۸۸ اجرا و پس از آن تاییدیه استفاده از این تکنولوژی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن اخذ شد.

-  امروزه پس از گذشت ۴ سال این شرکت موفق به اجرای پروژه های گوناگون در نقاط مختلف کشور شده است و ارائه خدمات بهتر و کاهش هزینه های ساخت را هدف اصلی خود قرار داده است.

فرابنا نوین قشم (سهامی خاص)

با توجه به اینکه فعالیت شرکت های گروه آرمه عمدتا در زمینه تکنولوژی ای نوین ساختمانی بوده، تامین مصالح و تجهیزات از خارج از کشور و کشورهای صاحب تکنولوژی های مربوطه از نیازهای اولیه این شرکت ها است. شرکت فرابنا نوین قشم در سال ۱۳۸۸ به منظور تامین مصالح و تجهیزات مورد نیاز شرکت های گروه آرمه تاسیس گردیده است. زمینه کاری این شرکت به صورت مشخص بازرگانی می باشد ولی پروژه های منطقه آزاد قشم گروه آرمه نیز در قالب این شرکت در حال اجرا می باشد.

 نظرات