اپرا تهویه

اپرا تهویه

خلاصه فعاليت

شرکت ارائه دهنده خدمات مشاوره و طراحی تاسیسات مکانیکی- عرضه کننده انواع دستگاه های تهویه مطبوع

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره اپرا تهویه:

شرکت مهندسی اپرا تهویه با تجربه مدیریتی بیش از ۳۵ سال در زمینه تهویه مطبوع در سال ۱۳۸۴ تاسیس شد و در این راه از همکاری نیروهای مجرب و متخصص جهت ارائه خدمات مشاوره، طراحی، بازدید فنی و نصب و راه اندازی و نگهداری و پشتیبانی خدمات پس از فروش بهره می گیرد. از اهداف اصلی این شرکت ارائه جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات تهویه مطبوع روز می باشد. یکی از تفاوتهای اصلی این شرکت در این است که قطعات دستگاههای مورد سفارش توسط مهندسین مجرب این شرکت پس از انتخاب از نظر کیفیت و برند در درون دستگاهها مونتاژ خواهد شد. کلیه دستگاههای این شرکت با توجه به دارا بودن راندمان بالا، کمترین مصرف انرژی را دارند. با بکارگیری برد الکترونیکی هوشمند در تمامی دستگاهها (فن کوئل و چیلر) امکان کنترل مرکزی (ساعات خاموش و روشن شدن ، برنامه ریزی هفتگی ، اعلام خرابی و …) بدون هیچگونه هزینه اضافی میسر می گردد.

موضوع فعالیت:

۰ مشاوره و طراحی تاسیسات مکانیکی :

مشاوره طراحی و نظارت بر تاسیسات مکانیکی ساختمان های مسکونی و برج ها،  مشاوره طراحی و نظارت بر تاسیسات مکانیکی بیمارستان ها و درمانگاه ها، مشاوره طراحی و نظارت بر تاسیسات مکانیکی ورزشگاه، بانک، آمفی تئاتر، سینما، هتل، ادرای خدماتی و فرهنگسرا، مشاوره طراحی و نظارت بر تاسیسات مکانیکی پارک ها و فضای سبز، مشاوره طراحی و نظارت بر تاسیسات مکانیکی استخرها،  مشاوره طراحی و نظارت بر تاسیسات مکانیکی محوطه ها (آبرسانی و اطفاء حریق، ارائه جزئیات کامل سیستم های مکانیکی، ارائه مشخصات فنی دستگاه های مکانیکی، مشاوره، طراحی و نظارت بر تاسیسات سالن های قارچ.

۰ فروش دستگاه های تهویه مطبوع:

مینی چیلر از ظرفیت ۲ الی ۱۵ تن،  فن کویل در انواع سقفی ، زمینی، داکتی از ظرفیت ۲۰۰ الی ۱۴۰۰ سی اف ام، هواساز از ظرفیت ۲۰۰۰ الی ۴۰۰۰ سی اف ام، پکیج یونیت پشت بامی از ظرفیت ۳ الی ۲۰ تن،  چیلر آبی با ظرفیت ۴۰ الی ۸۰۰ تن با کمپرسور اسکرو،  چیلر با کندانسور آبی از ظرفیت ۴۰ الی ۲۰۰ تن سرمایش و گرمایش، کولر گازی داکتی از ظرفیت ۱۸۰۰۰ الی ۶۰۰۰۰ بی تی یو در ساعت.

تلفن

88318805, 88318806

فکس

88318806

نشانی پستی

تهران- خیابان کریمخان- خیابان دوم شرقی- پلاک 3- طبقه همکف

پست الکترونیکی

info@apratrading.com

نوع فعالیت

شرکت: خدماتنظرات