فن آوری آنی ایستا

فن آوری آنی ایستا

خلاصه فعاليت

تولید انواع قالبهای عایق ماندگار بتن (ICF)
اولین دارنده گواهینامه فنی محصول قالب ماندگار بتن ICF

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره مجموعه  آنی ایستا:

شرکت فن آوری آنی ایستا در سال ۱۳۸۳ تاسیس گردیده و پس از انجام کلیه امور ساختمانی ، تأسیساتی و نصب ماشین آلات کارخانه در تابستان ۱۳۸۵ راه اندازی  و تولید انواع قالبهای عایق ماندگار بتن  (ICF) و همگام با آن آموزش ساخت و ساز با روش نوین آنی ایستا نیز در پائیز همان سال آغاز گردید.

شرکت فن آوری آنی ایستا با وارد کردن دستگاههای مدرن تحت لیسانس KURTZ آلمان و COMEL ایتالیا و همچنین استفاده از مرغوبترین مواد اولیه و بکارگیری کادر مجرب فنی، با افتخار با کیفیت ترین و متنوعترین محصول قالب عایق ماندگار بتن در ایران را به بازار داخل و خارج از کشورمان عرضه میکند.

شایان ذکر است که اولین سازه های اجرا شده توسط قالبهای عایق ماندگار بتن آنی ایستا در استان تهران و چندین باب مدرسه می باشد که انگیزه ساخت این فضاهای آموزشی صرفا به این علت بود که موسسین این شرکت از خیرین مدرسه ساز و مسکن ساز کشورمان هستند و در آن سالها نیاز به مزایای مطلق این سیستم یعنی سرعت ساخت، صرفه جویی در مصرف انرژی و ایمنی (سازه ای و پاد آتش) را درک و در انتقال این تکنولوژی جدید ساختمانی به ایران جهت استفاده در پروژه هایشان درنگ نکردند. همچنین این شرکت در گسترش و شناسایی این صنعت ساختمانی نوین به دیگر حوزه های عمرانی مانند مسکن مهر، انبوه سازان، شخصی سازان و … اهتمام ورزیده است.
شرکت آنی ایستا این افتخار را دارد که بعنوان اولین دارنده گواهینامه فنی محصول قالب ماندگار بتن ICF  از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، تنها یاور این مرکز در امر واردات، تدوین و ایجاد استانداردها، آیین نامه ها و دستورالعمل های این سیستم ساختمانی باشد.

موضوع فعالیت:

تولید انواع قالبهای عایق ماندگار بتن  (ICF)

قالبهای عایق ماندگار بتن   ICF (Insulated Concrete Formworks)

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و با به وجود آمدن فن آوری های نوین طراحی ، قالب بندی و ساخت ساختمان ، تحولات عظیمی در سازه بتنی صورت گرفته است. یکی از این سیستم ها که پیشرفته ترین و به روز ترین تکنولوژی دنیا نیز میباشد قالب عایق ماندگار بتن (ICF  ) می باشد.

در دهه ۱۹۶۰ پیرو اختراع پلی استایرن انبساطی  (EPS-FR)، بلوکهای سبک پلاستوفومی که بتوان داخل آن را با بتن پر کرد و به عنوان مصالح ساختمانی از آن استفاده نمود در اروپا به وجود آمد. مواد تشکیل دهنده اینگونه مصالح، پلی استایرن انبساطی می باشد که در آن مقدار کمی پنتان و مواد ضد آتش نیز وجود دارد. پنتان، عامل انبساط مواد در مراحل تولید این بلوکها بوده و با دمیدن هوا و بخار به آن، پلی استایرن،  در قالب ماشین آلات مربوطه شکل مورد نظر را به خود می گیرد.

در این نوع سیستم ساختمان سازی تمامی اجزای ساختمان به صورت یکپارچه اجرا گردیده و با تولید قطعات باربر سازه ای علاوه بر تحمل بارهای زنده و مرده، مقاومت مطلوبی در برابر بارهای جانبی نیز ایجاد میشود.

این سیستم که شامل قالبهایی از جنس فوم پلی استایرن کندسوز و سبک می باشد، عایق مناسبی در برابر حرارت، برودت و صوت بوده و می تواند در گرمایش و سرمایش تا حداقل ۷۵ در صد انرژی را ذخیره نماید، همچنین سایر قطعات و متعلقات ساختمان از قبیل دربها، پنجره ها، سیستمهای برق رسانی و … به راحتی قابل نصب برروی اجزای ساخته شده با این سیستم می باشد. ساخت سریع و آسان در محل کارگاه بدون نیاز به ماشین آلات سنگین بوده و بکارگیری  کارگران هرچند نیمه ماهر، از دیگر مزایای این نوع سیستم ساختمان سازی می باشد.

تلفن

۸ - ۲۲۰۲۹۴۲۵ و ۲۲۰۲۲۷۵۵

فکس

۲۲۰۲۹۴۲۹

نشانی پستی

تهران- بزرگراه آفریقا ، خیابان تور ، پلاک ۷۲ ، طبقه ۳

پست الکترونیکی

info@anista.ir

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکننده

آدرس کارخانه

جاده قديم قم-قاسم آباد-جاده واوان نرسيده به اتوبان قم-خيابان ايرانمهر پلاك ۵

تلفن کارخانه

۵۶۵۳۷۵۸۶نظرات