آلوم کاردینه (آلوکد)

آلوم کاردینه (آلوکد)

خلاصه فعاليت

آلوکد با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه طراحی ، ساخت و اجرای پوسته خارجی ساختمانهای مسکونی ، تفریحی ،صنعتی ، تجاری و … با بهره گیری از بهینه ترین و جدیدترین نوآوری های صنعت ساختمان در دنیا آماده ارایه خدمات به مشتریان خود می باشد .

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری
 

شرح کامل

درباره مجموعه آلوم کاردینه (آلوکد):

آلوکد با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه طراحی ، ساخت و اجرای پوسته خارجی ساختمانهای مسکونی ، تفریحی ،صنعتی ، تجاری و … با بهره گیری از بهینه ترین و جدیدترین نوآوری های صنعت ساختمان در دنیا آماده ارایه خدمات به مشتریان خود می باشد .

شرکت آلوکد از بدو تاسیس تا کنون ارائه دهنده خدمات مهندسی نما در صنعت ساختمان می باشد، کلیه خدمات مشاوره، طراحی، مهندسی، برش، ساخت و نصب از دفتر ما، در تهران شروع و سپس در کارخانه شرکت در تبریز ادامه می یابد و با نصب دقیق و تحت نظارت و کنترل کامل مهندسین ما در سایت های ساختمانی به پایان می رسد.

موضوع فعالیت مجموعه:

محصولات آلوکد با اشتفاده از مواد اولیه و سیستم های شناخته شده و جدید خارجی، داخلی و یا توسعه یافته اختصاصی آلوکد تهیه می شوند.

این شرکت در جهت ارتقاء کیفیت، ارائه خدمات بهتر و راهکارهای اجرایی معمارانه ترف همکاری نزدیکی با مهندسین مشاور و طراحان در مراحل مختلف پروژه را دارد ازجمله:

۱- مرحله طراحی با ارائه جزییات فنی و اجرایی نقشه های فاز ۱و ۲

۲- مرحله اجرا با ارائه لیست قیمت و انجام پیمان

۳- مرحله نظارت با ارائه گزارش های فنی و مهندسی و کنترل پروژه

تمامی این خدمات در زمینه های :

A: انواع نماهای شیشه ای کرتین وال و فریم لس

B:انواع شیشه های خاص( لمینیت، ضد ضربه و گلوله، چند جداره و اور سایز)

C: انواع ورق های آلومینیومی (کامچوزیت پنل یا فرم داده شده ) وپانل های چوبی و سرامیک خشک

D: انواع سایه بان و لووربا محاسبات تنظیم شرایط محیطی و امکان طراحی اجرای مقاطع خاص

E: نرده و حفاظ جهت پروژه های بانکی، تجاری، اداری و مسکونی

این مجموعه با استفاده از تیم های نصاب متخصص خود و تحت نظارت سرپرست های کارگاهی که همگی حضور مستمری در صنعت ساختمان و به خصوص نما داشته اند پروژه را پیش خواهد برد که البته بدین منظور در سال ۲۰۱۵ از موسسه The Green Era Award شایسته دریافت تندیس کیفیت برتر شدیم.

به عنوان یک شرکت با مدیریت قوی و کارمندارن حرفه ای، ما قادر هستیم بهترین و بالاترین کیفیت را در هر پروژه ای به اجرا درآوریم و یا محاسبات محاسبات مورد نیار هر طرحی را انجام دهیم . بدون توجه به اینکه طراحی مدرن ، سنتی، پیچیده و …. باشد.

طراحی و اجرای پروژه ها روز به روز خلاقانه تر و پیچیده تر می شود و شرکت آلوکد در چند نمونه از این پروژه ها، به عنوان مشاور تخصصی نما و یا پیکانکار حضور داشته است.

ما در شرکت آلوکد خوشحال خواهیم شد اطلاعات بیشتری را با همکاران شما در دفتر این شرکت و یا دفتر شما مبادله نماییم.

ضمائم:

گواهینامه های شرکت

رزومه شرکت

 

مدیر عامل

شهرام علیزاده

تلفن

88647602-3

فکس

86476038

نشانی پستی

تهران - خ وزرا- روبروی خیابان 37 - مجتمع ولیعصر 2 -طبقه 5 واحد 255

پست الکترونیکی

alucad.co@gmail.com

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکننده

مدیر فروش

خانم غفارینظرات