آدلی پلیمر

آدلی پلیمر

خلاصه فعاليت

شرکت آدلی پلیمر نماینده انحصاری Dizayn Group ترکیه ،تولید کننده لوله های پلیمری صنعت ساختمان ، صنایع نفت و گاز ، پتروشیمی و صنعت کشاورزی می باشد

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت آدلی پلیمر:

شرکت آدلی پلیمر نماینده انحصاری Dizayn Group  ترکیه ،تولید کننده لوله های پلیمری صنعت ساختمان ، صنایع نفت و گاز ، پتروشیمی و صنعت کشاورزی می باشد  که مدت ۲۵ سال در این عرصه فعالیت دارد و پروژه های بزرگی را در سراسر جهان اجرا نموده است .

 

موضوع فعالیت شرکت:

Dizayn Group  انحصار طراحی و تولید بیش از ۱۰۰ نوع محصول را داراست . محصولات این شرکت از قطر۱۲mm الی ۱۶۰۰mm با مقاومت در برابر فشار بالا و از قطر ۵۰mm الی ۸۰۰۰mm با مقاومت در برابر فشار پایین تولید و عرضه می گردد. تولیدات از جنس پلیمری بوده و بسته به کاربری ، پروپیلن (PPR) و پلی اتیلن (PE) می باشند.

 

فعالیت این شرکت در جهت تولید لوله و اتصالات شامل :
سیستم های گرمایشی و آب مصرفی ، بهداشتی مجتمع های ساختمانی و اداری
سیستم دفع فاضلاب و آب باران مجتمع های ساختمانی و اداری
سیستم جمع آوری و زهکشی فاضلاب شهری و انتقال آن
سیستم جمع آوری آبهای سطحی و زهکشی و انتقال آن
سیستم انتقال آب تصفیه خانه ها و شبکه های آبرسانی
شبکه های گازرسانی
سیستم های نیروگاه های حرارتی و ژئوترمال
انواع سیستم های آبیاری (از تولیدات منحصر به فرد در این گروه ، تولید لوله پلیمری به قطر ۱۶mm با PN 12.5 می باشد).

 

فعالیت ها :

محصولات Dizayn Group به بیش از ۸۰ کشور دنیا صادر می شود که بخشهای وسیعی از خاورمیانه ، آفریقا جنوبی ، آفریقای شمالی ،روسیه ، اروپا ، استرالیا و … را در بر می گیرد. از جمله این پروژه ها می توان پروژه  “Water and Water Management ”

(خط انتقال آب به سودان) سازمان UNESCO ، پروژهای نیروگاهی ترکیه،تأمین لوله های خطوط انتقال انرژی در هلند ، پروژه Green Park رومانی،Pearl Island قطر ،پروژه نخل امارات ، Burj khalifa،Jumeirah Beach Residence ، Capital Plasa در امارات و… می باشد .

در این راستا شرکت آدلی پلیمر نماینده انحصاری شرکت Dizayn Group در ایران با افتخار اعلام می دارد، کلیه خدمات فروش و تحویل این محصولات را در جهت ارتقاء سطح کیفی بهره وری هموطنان عزیز با بهترین شرایط و امکانات فراهم آورده است.

 

ضمائم:


دانلود کاتالوگ عمومی
دانلود کاتالوگ کشاورزی

تلفن

88661985

فکس

88662497

نشانی پستی

خیابان ولیعصر - بالاتر از میدان ونک - خیابان والی نژاد - پلاک 34 - واحد 14

پست الکترونیکی

info@adlipolymer.ir

نوع فعالیت

شرکت: نمایندگینظرات