آجر سفید

آجر سفید

خلاصه فعاليت

تولید آجر نمای رنگی ، آجر نمای رنگی نسوز

تولید انواع آجر نما و تیغه سفالی با دوخط تولید و مجهز به دو کوره تونلی پیشرفته

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت آجر سفید:

تاریخچه شرکت آجر سفید:

شرکت آجر سفید (سهامی خاص) در سال ۱۳۵۱ با همکاری شرکت تیسن آلمان به منظور تولید انواع آجر نما و تیغه سفالی با دوخط تولید و مجهز به دو کوره تونلی پیشرفته مورد بهره برداری قرار گرفت.

جایگزینی کوره های آجرپزی سنتی و قدیمی به کوره های مدرن و تمام اتوماتیک به طول ۱۰۵ متر نه تنها حفظ و اعتلای مسائل زیست محیطی را در بر داشته است که کلیه محصولات را نیزتا ۱۲۰۰ درجه پخت می نماید. این مهم سبب می شود کیفیت محصولات و نیز استحکام و مرغوبیت کالا نزد مصرف کننده افزایش یابد.

بهره مندی از آزمایشگاه مجهز کنترل کیفیت، کنترل و آنالیز خاک مصرفی و تطبیق مواد تشکیل دهنده این عنصر ارزشمند با استانداردهای لازم را ممکن ساخته و علاوه بر این کنترل روزانه خاک (فرایند و محصول) را بطور دقیق کنترل و بررسی می کند.

شرکت آجر سفید طی سالها تلاش مستمر مدیران و عوامل فنی موفق به دریافت نشان استاندارد ملی شماره ۷ برای فرآورده آجرنما درجه یک، نشان استاندارد ملی شماره ۷۱۲۲ برای فرآورده پنل رسی سبک با سوراخ های افقی، گواهی سیستم مدیریت یکپارچه IMS (سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 : 2008 ، مسائل ایمنی و بهداشت ISO 18001 : 2007 ، مسائل زیست محیطی ISO 14001 : 2004) و نیز گواهی عضویت در انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن گردیده و در این بین کیفیت مناسب و تحویل به موقع محصول را از مهمترین اهداف خود قرار داده است.

شرکت آجرسفید هم اکنون با تلاش مستمر مدیران و کارشناسان خود ، تحولی عظیم رادر صنعت معماری ایجاد کرده و با شناسایی و آنالیز خاک مربوطه و اصلاح روشهای تولید آجر نمای رنگی  ، آجر نمای رنگی نسوز را به بازار عرضه کرده است.

موضوع فعالیت شرکت:

تولید آجر نمای رنگی  ، آجر نمای رنگی نسوز

تولید انواع آجر نما و تیغه سفالی با دوخط تولید و مجهز به دو کوره تونلی پیشرفته

 نظرات