آب صنعت تهران

آب صنعت تهران

خلاصه فعاليت

اولین تولید کننده دریچه های منهول کامپوزیت

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره مجموعه آب صنعت تهران:
شرکت آب صنعت تهران در سال ۱۳۷۰ به منظور تولید وتهیه لوازم مورد نیاز خطوط آبرسانی تحت فشار تاسیس گردید و فعالیت خود را با عرضه کلیه ملزومات آبرسانی گسترش داد .
لذا در پی وجود مشکلات فراوان در استفاده از دریچه های منهول فلزی به جهت سرقت ,شکستن دریچه ها ،زنگ زدگی ,پوسیدگی و قابل باز یافت بودن مواد مصرفی آنها این شرکت اقدام به ساخت دریچه های منهول غیر فلزی از نوع کامپوزیت نمود و توانست کلیه معضلات بوجود آمده را مرتفع نماید .

شرکت آب صنعت تهران به عنوان اولین تولید کننده دریچه های منهول کامپوزیت از دهه ۸۰ با هدف رفع مشکلات در حوزه خطوط انتقال آب وگاز .مخابرات وبرق اقدام به تولید محصولاتی با کیفیت بالا مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی نموده است و طی این چند سال تبدیل به بزرگترین شرکت تولید دریچه های منهول کامپوزیتی در کشور شده است .

شرکت آب صنعت تهران همواره معتقد به اصل بهره گیری و استفاده از تکنولوژیهای نوین و به روز دنیا بوده و در این راستا اقدام به ساخت ماشین آلات مورد نیاز خود نموده است . مدیران شرکت آب صنعت تهران با خلاقیت . ابتکار و پشت کار در پیاده سازی تکنولوژی های جدید ,آن را در شرکت نهادینه نموده و کیفیت را بعنوان مهمترین اصل , سر لوحه کار خود قرار داده اند .

موضوع فعالیت :

تولید کننده دریچه های منهول غیر فلزی از نوع کامپوزیت

مدیر عامل

فرهاد خادمی

تلفن

22553954-22553955-22551672-22579323

فکس

22553953

نشانی پستی

پاسداران – برج سفید –طبقه 7 – واحد 708

پست الکترونیکی

absanatco@yahoo.com

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکننده

آدرس کارخانه

شهرک صنعتی اشتهارد – بلوار حافظ غربی – تنگستان سوم –تاکستان دوم – تنگستان اول – شماره 340

تلفن کارخانه

مدیر کارخانه و فنی: مهدی کاظم زاده37777981-026

فاکس کارخانه

37777980-026

مدیر فروش

پرستو رزمجونظرات