شیرآلات بهداشتی آبادی

شیرآلات بهداشتی آبادی

خلاصه فعاليت

تولیدکننده شیرآلات بهداشتی و ساختمانی، شیرآلات اهرمی فلت دوش، فلت دیواری، فلت توالت
همچنین انواع شیرهای تنسو در اندازه‌ها، طرحها و مدل‌های نوین و شیرآلات سینک آشپزخانه

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت شیرآلات بهداشتی آبادی:

 نیم قرن خدمت ماندگار

کارخانه شیرآلات بهداشتی آبادی فعالیت خود را از اردیبهشت ماه ۱۳۴۶ آغاز نمود.
پس از پنج دهه فعالیت در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی و ساختمانی، نیمه صنعتی، باغبانی و تک آبی و حضور مؤثر و مفید در بازارهای داخلی و برون مرزی این محصولات، هم اکنون با بهره گیری از ۲۰۰۰ متر مربع فضای تولیدی واقع درشهرک صنعتی عباس آباد و بالغ بر۵۰ نفرپرسنل مجرب که دریک چارت سازمانی منظم مشتمل بر واحد فروش، واحد مدیریت اجرایی، بازاریابی و تبلیغات، واحد انبار، ترابری و حمل و نقل، خدمات پس از فروش، روابط مشتریان و … قراردارد، مشغول فعالیت است.
در حال حاضر شیرآلات بهداشتی آبادی با پشتوانۀ ۵۰ نمایندگی درسراسرکشور آمادۀ ارائۀ خدمات نوین خود به هم‌وطنان عزیز است

 

موضوع فعالیت:

تولیدکننده شیرآلات بهداشتی و ساختمانی، شیرآلات اهرمی فلت دوش، فلت دیواری، فلت توالت
همچنین انواع شیرهای تنسو در اندازه‌ها، طرحها و مدل‌های نوین و شیرآلات سینک آشپزخانه

از دیروز تا امروز
از آغاز با تولید شیر سماور با همان تکنولوژی دست ساز، ماشین آلات ساده و سوهانکاری دستی و سپس تولید شیر نفتی و شیر حمامی(حمامهای عمومی) و بعد با تولید شیرآلات باغبانی، پیسوار ۸/۳، آفتابه ۲/۱، اولین و بهترین تولید کنندۀ شیر سه راهی دوش کمرتلفنی، سیفون فشاری(فلش والو)، یک طرفه طرح یورک ۲/۱ و ۴/۳  و  سوپاپ ۲/۱ و ۴/۳، شیرهای ساچمه‌ای ۲/۱ و ۴/۳، و تدریجاً در دهه های بعد با تولید شیر قو دیواری، شیرقو توکاسه، شیر پیسوارفیلتردار ۲/۱، شیرآلات مخلوط کلاسیک دیواری، دوش، توکاسه، روشویی، تکپایه، توالت با انواع دسته ها و علمها، و در دهۀ اخیر با تولید شیرآلات مخلوط اهرمی اعم از مخلوط اهرمی دیواری، سینک، روشویی، روشویی قو (با علم) دوش و در حال حاضر با تولید اهرمی فلت دوش، فلت دیواری، فلت توالت و … همچنین انواع شیرهای تنسو در اندازه‌ها، طرحها و مدل‌های نوین و شیرآلات سینک آشپزخانه مشغول فعالیت وخدمت به  هم‌میهنان و آبادی کشور عزیزمان بوده و خواهد بود.

این واحد (مرکز) تولیدی صنعتی، طی پنج دهۀ گذشته با اسامی و نشان «آبادی»، «ایران آل» و مجدداً «آبادی» محصولات خود را به بازار عرضه نموده است.

در کنار فعالیت‌های تجاری ـ صنعتی، شیرآلات بهداشتی آبادی، چشم برروی فعالیت‌های فرهنگی نیز نبسته است. نمونه‌های انتخابی موجود در بخش گنجینه، قسمتی از مجموعۀ ارزشمند و بی نظیر به نمایش درآمده به نام  گنجینه آبادی میباشد که مربوط به شیرآلات اولیه در حدود ۵۰ الی ۱۰۰ سال گذشته بوده و تداعی گر سیر تکامل این سری شیرآلات می‌باشد.
با تکیه بر این نگرش، شیرآلات آبادی برآن است که با معرفی پیشینۀ این حرفه جدید در تاریخ کشور، از طرفی سهمی در ارتقاء جایگاه صنعتی ایران زمین داشته و از طرف دیگر، زحمات آغازگران صنعت تولید شیرآلات در ایران را ارج نهد.
نکته حائز اهمیت آن است که مدیریت این مجموعه تولیدی ـ صنعتی برعهدۀ آقای محمدرضا آبادی
دانش آموختۀ رشته مدیریت استراتژیک (بازرگانی) مسلط به زبانهای انگلیسی، اسپانیولی وفعال درعرصه‌های گوناگون اجتماعی بوده وطی دهۀ گذشته بارها موردتقدیر سازمان‌های گوناگون ازجمله وزارت علوم تحقیقات وفناوری، وزارت کار و رفاه اجتماعی و… ونیز سازمان بهزیستی کشور قرار گرفته است.
او به دلیل نابینایی و از این نظر، حس همدردی با سایر معلولان، طی سالهای اخیر اقدام به ایجاد فرصت‌های شغلی و استخدامی برای تعدادی از معلولان نموده و تلاش کرده، تا فضای مناسب اشتغال و تحت استاندارد برای این عزیزان را توأم با حفظ کرامت و منزلت انسانی آنان و پرداخت حقوق و مزایای معادل افراد عادی، مبادرت ورزد که البته همواره سعی بر گسترش این خدمات انسان دوستانه و خداپسندانه خواهد داشت.

افتخارات:

شیرآلات بهداشتی آبادی دردهۀ گذشتۀ موفق به اخذ استاندار دملی ایران و استانداردهای بین المللی ایزو شده است.

ISO 9001:2000,ISO 14001:2004, & OHSAS 18001:1999
IMS(Integrated Management System)

 

 

تلفن

12- 36423710

فکس

12- 36423710

نشانی پستی

تهران-جاده خاوران-شهرک صنعتی عباس آباد-بلوار ابن سینا-خلیج فارس-انتهای آبنوس-نبش ک شهریارپلاک488

پست الکترونیکی

abaditaps@yahoo.com

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکنندهنظرات