فروشگاه دو بی کا

فروشگاه دو بی کا

خلاصه فعاليت

فروشگاه دو بی کا نمایندگی فروش آیفون های تصویری سیماران، تکنما، کوماکس، الکتروپیک، تابا، اف اف و… انواع مدل های آیفون تصویری موجود

اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره مجموعه  دو بی کا:

شرکت دیبا کنترل با نام فروشگاهی دو بی کا از سال ۱۳۸۴ شروع به فعالیت در زمینه سیستم های حفاظتی نظارتی کرده است و همواره سعی نموده با حذف واسطه میان مشتری و تولید کننده بهترین قیمت را به مصرف کننده و مشتریان گرامی خود ارائه دهد.

دو بی کا توانسته در طی این سال ها بسیاری از پروژه های کوچک و بزرگ سیستم های حفاظتی نظارتی (دوربین مداربسته، درب های اتوماتیک، آیفون های تصویری، درب های کرکره ای، درب های شیشه ای، راهبند خودرویی و…) را با بهترین شکل به سرانجام برساند.

دو بی کا در این سال ها نمایندگی فروش دوربین مداربسته برایت ویژن ، نمایندگی فروش محصولات سیماران ، نمایندگی فروش محصولات تک نما ، نمایندگی فروش محصولات تابا الکترونیک و نمایندگی فروش جک های پارکینگی بی اف تی V2 ، BFT و LiFe را داشته است.

موضوع فعالیت:

فروش درب بازکن تصویری

فروشگاه دو بی کا نمایندگی فروش آیفون های تصویری سیماران، تکنما، کوماکس، الکتروپیک، تابا، اف اف و… انواع مدل های آیفون تصویری موجود و آماده عرضه به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

آیفون تصویری سیماران (معرفی شر کت سیماران)

سیماران نامی آشنا در زمینه تولید سیستم های حفاظتی نظارتی می باشد که از سال ۱۳۵۰ آغاز به فعالیت نموده و اکنود با داشتن سالن تولیدی به مساحت ۲۰ هزار مترمربع به یکی از برندهای مطرح در این حوزه بدل شده که به تولید جک پارکینگی، راهبند، وسایل الکترونیکی و البته آیفون تصویری می پردازد. آیفون های تصویری سیماران یکی از باکیفیت ترین دربازکن های تصویری هستند که در تولید آنها از مواد اولیه خوب و مرغوب استفاده شده است. یکی از مزیت های شرکت سیماران گارانتی بلند مدت و خدمات پس از فروش این شرکت می باشد. در حال حاضر درب بازکن های تصویری سیماران دارای ۳۰ ماه گارانتی می باشند که این دلالت براین است که کسانی که سیماران را انتخاب کرده اند در انتخاب خود اشتباه نکرده اند.

آشنایی با آیفون های تصویری سیماران

HS73 با صفحه نمایش ۷ اینچ رنگی، قابلیت ارتباط داخلی، ظاهر زیبا، صفحه تمام لمسی در دو مدل با حافظه و بدون حافظه

HS72 با صفحه نمایش ۷ اینچ، قابلیت ارتباط تنها با نگهبانی، امان باز کردن درب پارکینگ، قابلیت اتصال به دو پنل

HS71 با صفحه نمایش ۷ اینچ، در دو مدل با حافظه و بدون حافظه

HS43 با صفحه نمایش ۴٫۳ اینچ، طراحی جدید، بدنه بسیار باریک

HS40-FL با صفحه نمایش ۴ اینچ رنگی، دارای قیمت بسیار اقتصادی

FL40 با صفحه ۴ اینچی و بدون گوشی

 

دربازکن تصویری تکنما

تک نما که از سال ۱۳۸۰ وارد حوزه تولید آیفون هاص تصویری شده در هم اکنون با تولید محصولات باکیفیت که در تولید آنها از مواد اولیه مرغوب و درجه استفاده شده است در بازار ایران حضور گسترده دارد. دربازکن های تصویری تک نما علاوه بر زیبایی از عملکرد خوب و ظاهری زیبا برخوردار هستند که بهره گیری از تکنولوژی های نوین در محصولات تکنما گواه بر این ادعاست.

شاید بتوان بهترین محصول تکنما ار آیفون تصویری ۷۰TM این شرکت نام برد که با داشتن ظاهری کاربرد پسند، پشتیبانی از ارتباط داخلی، صفحه نمایش ۷ اینچ تمام رنگی، مانیتور تمام لمسی و داشتن حافظه داخلی از ویژگی های این آیفون تصویری تکنما می باشد.

سایر آیفون های تصویری تک نما

مدل ۴۳TM که همانند مدل ۷۰TM تکنما می باشد با این تفاوت که مانیتور ۴٫۳ اینچ در این محصول به کاربرده شده است.

مدل D70 نمونه ساده شده مدل ۷۰TM می باشد که از داشتن حافظه داخلی و ارتباط داخلی بی بهره است.

مدل D43 این دربازکن تصویری نیز همانند مدل ۴۳TM تکنماست که با کمی تفاوت در ظاهر و عدم پشتیبانی از ارتباط داخلی و حافظه داخلی باعث قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی این محصول شده است.

 

آیفون تصویری تابا

نام تابا الکترونیک را از دیر باز به خاطر دارید زمانی که تابا با عرضه محصولات روشنایی فعالت خود را آغاز کرد، اکنون تابا با داشتن ۳ دهه تجربه به ارائه محصولات متنوع می پردازد، یکی از محصولات شرکت تابا دربازکن های صوتی و تصویری این شرکت می باشد. درب بازکن های تصویری تابا با داشتن گارانتی ۳۶ ماهه و۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد که در مدل های متنوع توجه هر خریداری را به خود جلب می نماید.

آشنایی با مدل های دربازکن تصویری تابا

TVD-1040M تابا با صفحه نمایش ۳٫۵ اینچ رنگی با حافظه داخلی عرضه می گردد.

TVD-1090M با مانیتور رنگی ۴ اینچ، طراحی کاربر پسند، عمل کرد و کارکرد خوب یک گزینه مناسب برای کسانی است که به دنبال یک درب بازکن تصویری با قیمت مناسب می گردند.

TVD-1842C با صفحه نمایش ۵٫۶ اینچ با ظاهر خوب و قابلیت ارتباط با واحد نگهبانی

TVD-1910 با صفحه نمایش ۱۰ اینچ عریض، کیفیت تصویری بالا و دارای حافظه داخلی و قابلیت ارتباط به دو پنل و ۴ دوربین مداربسته، اراتاط بین واحدها

TVD-1070 با صفحه نمایش ۷ اینچ رنگی، کیفیت تصویری و بالا، قابلیت ارتباط بین واحد ها و قابلیت اتصال به دو پنل یک انتخاب خوب میان آیفون های تصویری ۷ اینچ می باشد.

 

دربازکن تصویری الکتروپیک 

یکی از محصولات خوب ایرانی که در حال حاضر آیفون های تصویری این کارخانه به کشورهای همسایه عراق، عربستان، کویت، امارات، … نیز صادر می شود که این نشان از بالا بودن کیفیت ساخت و قیمت خوب این دربازکن های تصویری الکتروپیک می باشد.

دو بی کا به عنوان نمایندگی فروش محصولات الکتروپیک فعالیت دارد، الکتروپیک علاوه بر تولد آیفون تصویری، به تولد قفل یوتاب و جک پارکینگی نیز فعالیت دارد.

آیفون های تصویری الکتروپیک در ۴ محصوا خلاصه می شود که در دو مدل ۱۲۸۶ و ۱۰۸۸ که با داشتن صفحه نمایش ۳٫۵ اینچ رنگی که قابلیت اضافه کردن حافظه داخلی را نیز دارند.

دربازکن تصویری ۵ اینچ الکتروپیک که با داشتن ظاهر زیبا و کیفیت خوب عنوان محبوب ترین درب بازکن الکتروپیک را ازان خود دارد.

الکتروپیک در تولید درب بازکن بدون گوشی نیز محصولی را تولد نموده است دربازکن ۷ اینچ الکتروپیک با مانیتور تمام لمسی، قابلیت اتصال به ۲ پنل درب ورودی یا ۲ دوربین امنیتی، ارتباط داخلی یک به یک، دارای حافظه داخلی تا ۵۱۲ عکس از ویژگی های این محصول می باشد.

 

دربازکن تصویری کوماکس

کوماکس به عنوان برندی قدیمی در بازار آیفون های تصویری حضور دارد این برند کره ای با ساخت محصولات با کیفیت با ظاهر زیبا و کارکرد مطلوب توانسته در این سال ها اعتماد مشتریان را به خود جلب نمایید. هم اکنون محصولات Commax در بیش از صد کشور جهان به فروش می رسد که این خود نشان از کیفیت بالای آیفون های تصویر کوماکس دارد.

 

دربازکن های اف اف

شاید خیلی از شما از کمله اف اف بجای آیفون تصویری و دربازکن تصویری استفاده می کنید جالب است بدانید که اف اف خود یک برند و شرکت تولید کننده درب بازکن تصویری می باشد که چندین سالی است در بازار ایران فعال است.

شاید بتوان از ویژگی های آیفون های اف اف قیمت اقتصادی ومقرون به صرفه آنها را نام برد، دربازکن های اف اف دارای دو سال گارانتی می باشند.

 

 

نوع فعالیت

فروشگاه مرکزینظرات