پارس ویونا

پارس ویونا

خلاصه فعاليت

شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی و تجهیز سالنهای همایش، سینما، کنفرانس به صورت EPC

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره پارس ویونا:

شرکت پارس ویونا با بهره گیری از مهندسین و کارشناسان مجرب به منظور مشاوره ، طراحی و اجرای معماری داخلی و تجهیز فضاهای فرهنگی ، هنری ، آموزشی و اداری از جمله سالن های اجتماعات ، آمفی تائتر ، کنفرانس و…. تاسیس یافته و با توجه به هزینه بالای ایجاد سالن های تعریف شده فوق ، هدف این شرکت طراحی و اجرای همزمان کلیه فعالیت های یک سالن به صورت کلید تحویل (Turn Key) و طی قرارداد و اجرا (EPC) همراه با مد نظر قرار دادن کاربری نهایی، رعایت استاندارد های لازم ، کوتاه نمودن زمان اجرا و تضمین طراحی و اجرا می باشد. در این راستا خدمات شرکت با ارایه مشاوره در زمینه طراحی داخلی و آکوستیک ، صوت و تصویر، تاسیسات مکانیکی، روشنایی عمومی و اختصاصی، مبلمان و سایر لوازم و تجهیزات جانبی آغاز شده و در ادامه اجرای تخصصی هر کدام از موارد فوق بصورت کلید تحویل صورت پذیرفته که تا راه اندازی، ارایه خدمات پس از فروش و گارانتی تجهیزات و لوازم، در طول مدت بهره برداری ادامه می یابد.

ضمنا این شرکت با بهره مندی از توان فنی و امکانات تخصصی کنسرسیوم هایی چون شبکه نما ایرانیان با توان طراحی و اجرای انواع سیستم های صوتی و تصویری و در اختیار داشتن نمایندگی ، از انواع برندهای معتبر دنیا من جمله : LITE PUTER, DYNACORD SANYO , MUNDO COLOR, SHOW , LAMPO , EV و شرکت های تولید کننده صندلی با امکان طراحی و ساخت انواع صندلی های آمفی تاتری استاندارد و…. امکان مشاوره طراحی و اجرای کلیه نیازهای عملیاتی سالن های اجتماعات را طی یک قرارداد واحد جهت کارفرمایان محترم فراهم نموده است.

اخیرا نیز با مطالعات و بررسی های گسترده ای که در زمینه تولید و بکارگیری انواع پانل های آکوستیک و مواد اولیه مناسب صورت گرفته ، ضمن ایجاد نوآوری در طرح و متریال های مورد استفاده جهت فضاهای مورد نظر ، به موفقیت هایی در خصوص بهبود پارامترهای بهره برداری دست یافته است تا گام کوچکی در راه اعتلای فضاهای فرهنگی و اداری کشور بردارد.

موضوع فعالیت:

۰ معماری داخلی و تجهیز فضاهای فرهنگی، هنری، آموزشی و اداری از جمله سالن های اجتماعات ، آمفی تائتر ، کنفرانس

ضمائم:

 مشاهده کاتالوگ

 

تلفن

22924437-8

فکس

22924439

نشانی پستی

تهران- خیابان شریعتی- خیابان ظفر- خیابان صبر- کوچه آبان- ساختمان آبان- پلاک 9- واحد 8

نوع فعالیت

شرکت: خدماتنظرات