ویرا کنترل کوار

ویرا کنترل کوار

خلاصه فعاليت

شرکت ارائه دهنده خدمات تخصصی برنامه ریزی، کنترل و مدیریت در سطح پروژه، طرح، پورتفولیو و سازمان

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره ویرا کنترل کوار:

شرکت مهندسین مشاور ویرا کنترل کوار با تکیه بر ۱۰ سال دانش و تجربیات هیات موسس، در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را با هدف ارائه خدمات تخصصی مدیریت پروژه در سطح پروژه، برنامه و پرتفولیو آغاز نمود. شرکت مهندسین مشاور ویرا کنترل کوار با هدف ارائه خدمات تخصصی برنامه ریزی، کنترل و مدیریت در سطح پروژه، طرح، پورتفولیو و سازمان پا به عرصه گذاشت. به این منظور این شرکت با بهره مندی از کادری مجرب و بر مبنای استاندارد های بین المللی ICB ، Prince ، PMBOK و با تفکر ایجاد سیستم مدیریت پـروژه هوشمـند و چابک ( Agile & Intelligence) خدمات خود را ارائه می دهد. این شرکت با یک درک دقیق و کارشناسانه از وضعیت و شرایط صنعت ساخت و ساز کشور و با تمرکز بر نگرانیهای اصلی کارفرمایان و مدیران پروژه های این صنعت، اقدام به بومی سازی استانداردهای بین المللی مرتبط و توسعه متدولوژی کاربردی و موثر نموده است.

در مدیریت پروژه، هدف شرکت متمرکز بر افزایش بازدهی و کاهش زمان اجرا و هزینه های پروژه می باشد. ایجاد ارتبـاط بین اجـزای درگـیر پـروژه، کاهـش ریسـک های منفی پروژه، ذخـیره سازی تجـربیات پروژه، حصول اطمینان از پـایـان پروژه در زمـان تعهد شده و همسو سازی اهداف پروژه با اهداف کلی سازمانی از دیگر اهداف این شرکت می باشد. همچنین این شرکت مفتخر به عضویت در انجمن مدیریت پروژه ایران می باشد.

 موضوع فعالیت:

۰ مدیریت پروژه مطابق با PMBOK، مدیریت پروژه سازمانی (EPM)، پیاده سازی دفتر مدیریت پروژه (PMO)، خدمات کنترل پروژه، پیاده سازی متدولوژی مدیریت پروژه

 

تلفن

88203112, 88203113

فکس

88874039

نشانی پستی

تهران- خیابان گاندی- خیابان بیست و یکم- پلاک 24- واحد 4

پست الکترونیکی

info@viracq.com

نوع فعالیت

شرکت: خدماتنظرات