فیال بتن

فیال بتن

خلاصه فعاليت

تولید کننده انواع جدول و تولید سنگفرشهای سیمانی بصورت خشکه چینی
تولید قطعات مورد نیاز در پروژه های کلان محوطه سازی و کف سازی پارکها و پیاده روهای شهرها

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت فیال بتن:

شرکت فیال بتون در سال ۱۳۵۲ تاسیس و با نصب و راه اندازی اولین کارخانه ماسه شویی در تبریز در زمینی به وسعت ۱۵ هکتار شروع به فعالیت نمود.

همزمانی این اتفاق با توسعه صنعتی شهر در ایجاد کارخانجاتی چون : ماشین سازی٬ تراکتور سازی٬ پلایشگاه٬ بلبرینگ سازی و دیگر کارخانجات این افتخار را به مجمومه ما داد که به تنهایی توانستیم معضل عدم وجود ماسه شسته و مصالح دانه بندی شده را در شهر حل نمایم.

تولید سنگفرشهای سیمانی که بصورت خشکه چینی اجرا میشود دومین طرح توسعه فیال بتون بود که در سال ۱۳۵۵ برای اولین بار با ماشین آلات تمام اتوماتیک آلمانی در شمالغرب کشور نصب و راه اندازی شد.

راه اندازی واحد مشابه در جنوب کشور سومین طرح توسعه فیال بتون بود که در سال ۱۳۶۰ در زمنی به وسعت ۵ هکتار در جاده اهواز –اندیمشک نصب و راه اندازی شد.

سال ۱۳۷۲سالی است که مفتخریم ادعا کنیم بعنوان اولین تولید کننده و مبتکر طرح نخستین بار سنت دیرینه تولید جداول دستی را شکسته و جداول پرسی را به جامعه مهندسی کشور معرفی و فرهنگسازی نماییم و تخریب جداول دستی ناشی از عوامل جوی را که امری عادی بود ریشه کن سازیم.

و بلاخره بعنوان پنجمین طرح توسعه می توان به راه اندازی خط تولید بتون آماده در راستای سیاست خدمت رسانی به شهروندان عزیزمان افتتاح گردیده است اشاره نمود.

لازم به ذکر است به لحاظ ۳۸ سال تجربه تولید و از طرفی با بهره گیری از علم اساتید فن و ارتباط بین صنعت و دانشگاه مفتخریم اعلام نماییم در مسابقات المپیادهای بتون نیز توانستیم مقام دوم کشوری را کسب نموده و هم اکنون با عضویت در مجامع علمی و مدیریتی زیر به تحقق آرمانهای خود پایبندیم

موضوع فعالیت:

تولید کننده انواع جدول و تولید سنگفرشهای سیمانی بصورت خشکه چینی
تولید قطعات مورد نیاز در پروژه های کلان محوطه سازی و کف سازی پارکها و پیاده روهای شهرها

شرکت فیال بتون بعنوان یکی از تولید کنندگان انواع جدول و سنگفرش های به کیفیت بالای خود می بالد که صادرات محصولات این شرکت به کشورهایی چون ترکیه٬ عراق٬ آذربایجان تاکیدی بر این مدعاست.

اکنون این شرکت با تکیه بر بیش از ۳۸ سال تجربه همچنان آماده ی تولید قطعات مورد نیاز در پروژه های کلان محوطه سازی و کف سازی پارکها و پیاده روهای شهرهای میهن عزیزمان و همچنین تامین بتونی علمی و تخصصی در ساخت و ساز مسکن و دیگر پروژها می باشد

عضویت ها و افتخارات:

عضو موسسه بین الملی یتون ACI- شاخه ایران

عضو انجمن صنفی کارفرمایی تولید کنندگان بتون آماده

عضو هیئت مدیره انجمن کانی غیر فلزی استان

عضو هیئت مدیره خدمات علمی٬ صنعتی آذربایجان شرقی

عضو انجمن مدیران صنایع

عضو انجمن بتون ایران

عضو انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی آذربایجان شرقی

 ضمائم:

دانلود کاتالوگ شرکت

 

 

تلفن

8-88643977

فکس

88644394

نشانی پستی

دفتر تهران- بلوار آفریقا، بالاتر از پل میرداماد، قبادیان شرقی، پلاک17، طبقه دوم، واحد غربی

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکننده

آدرس کارخانه

تبريز، جاده سنتو، نرسيده به سه راهی فرودگاه كوی صنعتی فيال بتون

تلفن کارخانه

2898812 -0411

فاکس کارخانه

0411-2888811نظرات