فضاکاران صنعت

فضاکاران صنعت

خلاصه فعاليت

طراحی- تولید و نصب سازه های فضا کار

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره فضاکاران صنعت:

شرکت فضاکاران صنعت برای قبول مسئولیت در پروژه های مهندسی مشاوره و پیمانکاری اجرایی بگونه ای سازماندهی شده است که بتواند در سریعترین زمان و با بهترین کیفیت در خدمت مشتریان محترم باشد . برای آشنائی با مسئولیتهای سازمانی شرکت موارد زیر شایان توجه میباشند .

مهندسی

این واحد با مجموعه ای از بهترین مهندسین صنعت ساختمان با استفاده از آخرین نرم افزارهای مهندسی تجهیز شده است.واحد مهندسی شرکت علاوه بر مدل سازی و طراحی سازه های فضایی قارد است که در زمینه طراحی انواع سازه های فلزی و بتنی با کاربری های تجاری و صنعتی اقدام نماید . این واحد با اجرای بیش از ۹۰ پروژه در زمینه طراحی سازه های سبک و سنگین برای انواع کاربری های صنعتی ، تجاری ، ورزشی و نیز تزئینی و معماری میتواند تمام نیازهای طراحی مشتریان محترم را انجام دهد . این واحد علاوه بر نرم افزارهای رایج مهندسی که برای طراحی استفاده مینماید از نرم افزارهای اختصاصی در زمینه طراحی نیز استفاده مینماید تا با بیشترین سرعت و دقت محاسبات مربوطه را انجام دهد . این واحد همچنین قادر است که از آخرین و به روز ترین استانداردهای ملی و بین المللی براساس تقاضای مشتریان محترم برای انجام پروژه ها استفاده نماید .

فهرست بخشی از استانداردها و آئین نامه های مرجع برای طراحی در شرکت:

آئین نامه طراحی سازه های فولادی آمریکا AISC-ASD89
آئین نامه طراحی سازه های بتنی وفونداسیون آمریکا ACI318-95
آئین نامه طراحی ساختمانها در برابر زلزله استاندارد ۲۸۰۰
مقررات ملی ساختمان ایران برای بارگذاری ، فونداسیون ، سازه های بتنی ،سازه های فولادی مباحث ۶ ، ۷ ، ۸ ، ۹
نشریه شماره ۳۲۵ ( طراحی و اجرای سالنهای صنعتی فولادی )
استاندارد MERO ( طراحی سازه های فضا کار)
نشریه شماره ۴۰۰ ( آئین نامه سازه فضا کار ایران )
نشریه شماره ۵۵ مشخصات فنی عمومی کارهای ساختمانی
فهرست نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی

برای طراحی سازه
Sap 2000, Etabs 2000, Safe 2000 , Formian , Tekla , SFD , Autocad 2008
نرم افزارهای مدیریت و برنامه ریزی پروژه
Ms-Project , Primavera 6

تولید :

این شرکت علاوه بر در اختیار داشتن بهترین تجهیزات تولید سازه فضاکار در کشور از بهترین خدمات تولید و ساخت اسکلت فلزی در کشور هم استفاده میکند . محصولات این شرکت در تمام مراحل تولید کنترل میشوند تا از تطابق آنها با آخرین استانداردهای تولید اطمینان حاصل شود . علاوه بر تجهیزات و تاسیسات تولیدی شرکت در حال حاضر زنجیره گسترده ای از بهترین شرکتهای ارائه دهنده خدمات جانبی مانند عملیات گالوانیزه ، آبکاری کرم و حفاظت سطحی فلزات با ما همکاری مینمایند . مهمترین ماشین آلات شرکت در واحد تولید به شرح زیر است :
سه ماشین تراش محوری
یک دستگاه فرز
پنج دستگاه مته رادیال
دو دستگاه پرس هیدرولیک ۳۰ تن
کوره پخت رنگ ۵ متری
یک دستگاه جوش اتوماتیک TIG با دو سره جوشکاری
دو دستگاه ترانس جوشکاری دستی
یک دستگاه اره نواری
یک دستگاه اره دیسکی

کنترل و تضمین کیفیت :

ساخت هر محصولی باید با رعایت استانداردهای کیفیتی مربوطه انجام گیرد . ما برای این منظور علاوه بر استقرار واحد کنترل کیفیت در شرکت از خدمات فنی و مشاوره سازمانها و شرکتهای تخصصی در حوزه استاندارد و سنجش کیفیت کالا هم استفاده میکنیم . از آنجائیکه سازه فضا کار دارای پیچیدگی هندسی بالایی است ، لذا دقت در اجرای آن نیازمند در اختیار داشتن قطعات دقیق و با کیفیت است . تولید چنین قطعاتی مستلزم در اختیار داشتن بهترین ابزارها و استفاده از به روز ترین روشهای کنترل کیفیت است . این شرکت در تمام مراحل کار علاوه بر تعریف و رعایت روشها و دستورالعملهای تولید ، کیفیت محصولات تولید شده را نیز با استفاده از روشهای غیر مخرب و مخرب کنترل مینماید .

برنامه ریزی :

یک پروژه محصولی است که فقط یک بار تولید میشود ، لذا برنامه ریزی و مدیریت اجرایی برای انجام و تکمیل موضوع پروژه طبق برنامه زمانبندی مربوطه یک ضرورت است . با این ترتیب برنامه ریزی و مدیریت اجرایی پروژه یک وظیفه و مسئولیت مهم سازمانی خواهد بود . واحد برنامه ریزی شرکت ضمن تضمین تحقق برنامه اجرایی به مشتریان نیز اطمینان میدهد که بتوانند به موقع محصول نهایی را بهره برداری نمایند .
تحقیق و توسعه :

امروزه پیشرفت دانش و تکنولوژی تغییرات بنیادی در انجام کارها ایجاد کرده است ، لذا حرکت در لبه رقابت جهانی نیازمند در اختیار داشتن و استفاده از آخرین دانشها و تکنولوژی است . شرکت فضاکاران هم با گسترش رابطه با اساتید دانشگاهی و نیز مشاوران با تجربه همراه با استفاده از پرسنل متخصص ، نسبت به تعریف و اجرای پروژه های مطالعاتی و تحقیقاتی اقدام مینماید . ما اعتقاد راسخ داریم که باید برای حیات خود همیشه در مرزهای تکنولوژی حرکت کنیم .
مهندسی فروش

برای فروش محصولات مهندسی باید از مهندسین مجرب در واحد فروش استفاده نمود . تهیه مشخصات یک محصول خوب و منطبق با نیاز مشتریان محترم نیازمند داشتن پرسنل متخصص در مرحله اخذ سفارش از ایشان است . مهندسین این شرکت از اولین مرحله با مشتریان محترم ارتباط خواهند داشت و تلاش میکنند تا بهترین تصویر و مشخصات را از خواسته های ایشان تهیه نمایند . مهندسین شرکت با توجه به آشنایی گسترده با تمام صنعت ساختمان ، علاوه بر تهیه مشخصات محصول مورد نیاز مشتری ، قادرند که مشاوره لازم را برای سایر مسائل جانبی هم به مشتریان محترم ارائه نمایند .

موضوع فعالیت:

شرکت فضاکاران صنعت با توجه به تقاضای بازار صنعت ساختمان قادر است تا خدمات خود را در زمینه های زیر برای مشتریان محترم ارائه نماید :

۱-مشاوره و مهندسی

مدیریت پروژه و پیمان مدیریت برای عملیات پروژه های ساختمانی
انجام خدمات مشاوره و طراحی معماری خصوصاً در حوزه سازه فضا کار
انجام خدمات مدل سازی و تهیه مستندات محاسبات و طراحی اصولی ( Basic Engineering ) و نقشه های تفصیلی ( Detail Engineering ) در مورد سازه های فلزی و بتنی .

۲- پیمانکاری پروژه های ساختمانی

انجام فعالیت بعنوان پیمانکار کلی ( EPC Contractor ) در پروژه های ساختمانی به همراه تاسیسات جانبی و مرتبط از مرحله فونداسیون تا تکمیل و تحویل سازه .
۳-خدمات مهندسی در زمینه سازه فضاکار

مدل سازی و طراحی سازه های فضایی و اسکلت فلزی و انواع پوششهای سبک ساختمانی
تولید و تامین قطعات و مصالح مورد نیاز برای ساخت سازه فضا کار با بهترین کیفیت و قیمت
انجام عملیات نصب سازه فضاکار با اشکال مختلف به همراه نصب انواع پوشش مربوطه
مشاوره و طراحی در زمینه انواع پوشش های سازه با کاربریهای مختلف و از تمام اجناس شامل ساندویچ پانل ، پارچه ، Zip ، پلی کربنات ، ورقکاری فلزی ، آندولین و شیشه و …. .

تلفن

88347382-84

فکس

88652121

نشانی پستی

تهران- ایرانشهر شمالی- روبروی خیابان سپند- ساختمان 555- طبقه سوم

پست الکترونیکی

info@fazakaran.com

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکننده

کلمات کلیدی مرتبط


نظرات