دکرا

دکرا

خلاصه فعاليت

نماینده انحصاری محصولات دکرا- سیستم پیشرفته پوشش سقف های شیبدار

اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت آفاق میهن:

این شرکت با بیش از بیست سال سابقه در زمینه های مختلف بازرگانی همواره متکی بر اصل انصاف و سلامت کار فعالیت نموده است.
شرکت آفاق میهن نوا تامین با توجه به سیاست های کلان از بیش تعریف شد ه خود که نوآوری و رفع نیازهای جامعه به بهترین شیوه می باشد . از ۹ سال بیش بر آن شده تا گامی در صنعت پوشش سقفهای شیبدار بردارد. بر همین اساس با همکاری و هماهنگی بزرگترین تولید کننده بین المللی پوشش سقفهای شیبد ارشرکت AHI ROOFING (نیوزیلند) اقد ام به وارد کردن محصولات دکرا نمود ه است تا با دو هدف ارزند ه خود:

۱- رفع مشکلات بسیار زیاد موجود در پوشش دادن بامهای شیبدار و ایجاد اطمینان خاطر برای مصرف کنندگان
۲- نوآوری در صنعت پوشش سقفهای شیبدار روح بخشیدن و زیبا سازی معماری شهری با توجه به جذابیت و تنوع رنگ بندی موجود
در قطعات دکرا تحولی بی سابقه و بی نظیر در صنعت ساخت و ساز ایجاد نماید و بار دیگر بر رسالت خود مهر صحت و تایید بگذارد.

 

یکی از نمایندگی های فعال در فروش محصولات دکرا  شرکت بازرگانی تمکین بارسا می باشد.

درباره شرکت تمکین بارسا:

این مجموعه با نام تازه تاسیس ( بازرگانی تمکین ) در سال ۱۳۵۰ در زمینه ساخت پروژه های ساختمانی شروع به فعالیت نموده که در بخش اجرای پروژه های ساختمان طی  یک دوره ۴۳ ساله که شامل مکان های مذهبی – مسکونی – ورزشی و خانه ایتام و آپارتمان  بوده.

این دوره با همت و تلاش و مدیریت خوب ادامه دارد و خواهد داشت . در طرح توسعه بخش ساختمان در سال ۱۳۶۳ اقدام به تاسیس نمایشگاه و فروش محصولات سنگ با نام تجاری “سنگ کریستال” نموده که این بخش به نوعی شروع در بخش تولید و خدمات که در  ر استای نیازمندیها ی بخش ساختمان بسیار قوی عمل کرده .
در راستای طرح توسعه ساختمان با مدیریت خوب بخش سنگ در سال ۱۳۶۸ اقدام به تاسیس نمایشگاه و فروش بهداشتی ساختمان که شامل ( کاشی و سرامیک – چینی بهداشتی – شیرآلات – وان وجکوزی و . . . .)  نموده که این بخش تحولی روشن و پایداری برای این مجمعه به دلیل تنوع سبد کالای ایجاد نموده که طی ۲۵ سال سابقه درخشان در این بخش با کارخانجات متعددی از قبیل ( کاشی خزر – کویر یزد – چینی کرد – کاشی کرد – سامان کاشی – کاشی تبریز و کرابن سرامیک – گرانیت بهسرام – سرامیک جمسپانیا و . . . . ) بخش شیرآلات ( گروهه – KWC  – پرشین استاندارد و . .. . . . ) و در بخش تجهیزات آشپزخانه ( هود کن – استیل البرز – و …. ) ارتباط برقرار داشته و ادامه خواهد داشت و این بخش با امید گاه روشن و مدیران جمعی که با تلاش و همکاری یکدیگر به جایگاهی رسیدند که برای آنان نقطه پایانی ندارد و در راستای نیازهای بخش ساختمان این مسیر رابا تنوع سبد کالا های جدید و لوکس ادامه خواهد داشت .

این مجموعه در حال حاضر با فضای تجاری ۳۰۰۰ متر مربع و ۲۰۰۰ مترمربع انبار مسقف و ۲۰۰۰ متر انبار روباز آماده ارائه خدمات به مشتریان میباشد .

تلفن:  ۰۱۱-۵۲۲۵۰۲۲۱

فکس: ۰۱۱-۵۲۲۵۳۳۹۲

مدیر عاملمهندس تمکینی 

تلفن همراه۰۹۱۱۱۹۱۴۶۹۲ 

آدرس بازرگانی : مازندران، چالوس، کیلومتر ۱ جاده نمک آبرود

وب سایت: http://www.tamkinco.com/

پروفایل اختصاصی شرکت بازرگانی تمکین بارسا در تهران سازان

 

نوع فعالیت

شرکت: واردکنندهنظرات