برنا ابزار

برنا ابزار

خلاصه فعاليت

تولید کننده دستگاه CNC – راسته بر ده هد برش- پرتابل CNC- ماشین آلات واترجت- دریل CNC- ماشین آلات شیشه CNC- ماشین آلات برش لیزر- ماشین آلات هوابرش و پلاسما CNC- ماشین آلات H ساز (ساخت سازه)- ماشین آلات چوب CNC

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره شرکت برنا ابزار توس:

شرکت برنا ابزار در سال ۱۳۷۶ با توجه به نیاز کشور و به منظور طراحی و ساخت سیستمهای اتوماسیون صنعتی تاسیس گردید.پس از آن در اندک مدتی موفق به ساخت و تولید اولین سری دستگاههای برش و عرضه آن به بازار شد.در سال های پس از آن با توجه به مبانی و اصول اولیه شرکت ، مهندسین و متخصصان ما توانستند ضمن طراحی و ساخت دستگاه ها در مدل های مختلف و فروش آنها به طیف وسیعی از مصرف کنندگان ، علاوه بر تامین زنجیره تولید در کشور و رفع نیاز کشور به واردات این سری دستگاه ها، صرفه جویی ارزی قابل ملاحظه ای را برای کشور عزیزمان به ارمغان آورد.

از آغاز توجه خود را بر دو اصل کیفیت و کارایی نهادیم و گامهای اساسی و مهمی را برداشتیم تا دستگاه هایمان را علاوه بر جنبه نرم افزاری و سخت افزاری با بهترین ومرغوبترین لوازم و قطعات روانه بازار نماییم. حجم بالای فروش تولیدات و رضایتمندی خریداران مهمترین دلیل بر کیفیت بالای محصولات و استفاده از دانش روز در ساخت و تولید و البته مایه افتخار کارکنان برنا ابزار خواهد بود. برنا ابزار با علم به نیاز کشور و در راستای تنوع محصول ، اقدام به تولید دستگاه های راسته بر ده هد برش ، پرتابل CNCخط کامل مونتاژ H، واترجت،دریل CNC و فرز چوب نموده است .

برنا ابزار به عنوان بزرگترین تولید کننده ماشین آلات برش CNC در فضایی به متراژ ۲۶۰۰ متر مربع فضای کارگاهی و ۵۱۰ متر مربع فضای اداری مشغول خدمت گذاری به ایران سربلند است.برنا ابزار در تمامی شهرهای بزرگ کشورمان از جمله تهران- شیراز – اصفهان – کرمان – تبریز – ساوه و … دارای دفاتر نمایندگی است .بگونه ای که در تهران سه نماینده فعال و یک واحد نصب نگهداری و خدمات پس از فروش کار خدمات و پشتیبانی تولید ات را به مطلوبترین صورت ممکن تضمین می نمایند.

مهندسان ، متخصصان و پرسنل برنا ابزار امیدوارند که تولیداتشان علاوه بر رضایت مشتریان مشکل پسند کشورمان  بعنوان یک محصول ایرانی سربلندی ایران عزیر را بدنبال داشته باشد و از طرفی جایگاهی در بین کشورهای همسایه به عنوان برندی معتبر  در زمینه ساخت انواع ماشین آلات CNC بوجود آورد. دریافت ۲ گواهینامه بین الملی راه را در زمینه صادرات دستگاههای این شرکت در بین این کشورها باز کرد.

ضمائم

افتخارات  و گواهینامه ها

 

 محصولات:

 ماشین آلات هوا برش و پلاسما

دستگا ههای برش cnc هوا گاز و پلاسما، دستگاه برش راسته بر ، دستگاه برش و دریل همزمان

ماشین آلات ساخت سازه فرم اچ (H) و باکس (BOX)

سازنده کلیه ماشین آلات مربوط به تولید سازه های فرم اچ و باکس (تیر آهنهای فرم( H , Box )شامل دستگاه مونتاژ ، جوش زیر پودری ، نورد H ، گرداننده و انتقال دهنده ، مونتاژ باکس و جوش الکترو اسلگ

دریل CNC

دستگاهای دریل cnc پلیت و سه جهت

ماشین آلات برش با آب (واترجت-Waterjet )

تولید ماشین آلات واترجت در سبکها و قدرتهای متفاوت

ماشین آلات سنگ CNC

تولید انواع ماشین آلات برش و حجاری CNC سنگ

ماشین آلات منبت چوب CNC

تولید انواع ماشین آلات منبت چوب CNC

ماشین آلات شیشه CNC

تولید ماشین آلات سی ان سی شیشه . برش شیشه – سوراخکاری شیشه

ماشین آلات برش لیزر

تولید ماشین آلات برش لیزر CNC

تلفن

66509873

نشانی پستی

تهران- خیابان ستارخان- مقابل باقرخان- نبش کوچه ستایش- پلاک 1- واحد 2

نوع فعالیت

شرکت خدماتینظرات