بازرگانی افرا

بازرگانی افرا

خلاصه فعاليت

واردکننده ورق کامپوزیت آلومینیوم Gutbond

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره بازرگانی افرا:

شرکت بازرگانی افرا با هدف واردات انحصاری ورق کامپوزیت گاتباند از سال ۱۳۸۶ شروع به فعالیت نموده است . این شرکت افتخار دارد ورق گاتباند را تحت لیسانس آلمان و در یکی از کارخانجات تولید ورق کامپوزیت در کشور چین تولید نماید و با نظارت کامل بر کیفیت بر اساس استاندارد SGS به ایران وارد کند .
با وجود ایجاد برندهای تقلبی و از آنجایی که مدیران این مجموعه سابقه طولانی در بازار ورق کامپوزیت در ایران دارند مصمم بر آن شدند تا با نظارت کامل بر کیفیت برتر اقدام به واردات بهترین نوع ورق کامپوزیت مطابق با استانداردهای جهانی نمایند . در ضمن در راستای جلوگیری از فعالیت سود جویان و ارائه محصولات تقلبی توسط آن ها ، کپی رایت و حقوق قانونی ورق گاتباند از طریق کشور چین و به صورت بین المللی که شامل ایران نیز می باشد ثبت گردیده است .
حاصل تجربیات و تلاش های چندین ساله مدیران این شرکت به شرح زیر می باشد :

۱ – طیف رنگ متنوع و موجودی بالا :
این شرکت افتخار دارد با واردات طیف کامل کمی و کیفی ورق گاتباند ، تعداد زیادی از رنگ های مورد نیاز بازار را در سریع ترین زمان ممکن تأمین نماید .

۲ – دسترسی آسان و سریع :
شرکت افرا مطابق با فهرست نمایندگی های رسمی انبارهای متعددی در سراسر ایران دارد و آمادگی آن را دارد که جهت فروش و توزیع سریع کالا در سراسر ایران نمایندگی های جدید بپذیرد.این امر موجب شده است که ورق سفارشی را در اسرع وقت به دست مشتریان برساند.
همچنین کسانی که دسترسی به اینترنت دارند می توانند سفارش خود را از طریق سایت تکمیل کنند تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود .

۳ – اصالت و جلوگیری از تقلب :
ورق گاتباند دارای نشانه های خاصی است که در وب سایت این شرکت درج شده است و امکان تقلب در این زمینه را غیر ممکن می سازد.مشتریان محترم می توانند با استفاده از این نشانه ها ورق های گاتباند اصل را تشخیص دهند.

۴ – قیمت مناسب و کیفیت قابل اطمینان :
این شرکت با توجه به تحقیقات علمی و تجربیات عملی تلاش نموده است با استفاده از تأمین کنندگان معتبر و مواد اولیه درجه یک و در نهایت با پایش و کنترل دائمی محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب ارائه دهد.

۵ – ثبات رنگ :
این شرکت با استفاده از طیف سنجی دقیق و کنترل همیشگی افتخار دارد که در طول بیش از ۲ سال هیچگونه تغییر رنگی در طیف رنگهای اولیه مشاهده نشده است و این مزیت به عنوان یکی از اصول فعالیت برای تمام رنگ های جدید نیز در جریان است .

۶ – بیمه و تضمین کیفیت:
با توجه به شرایط کیفی و اعتبار بازرگانی افرا در طول سال های گذشته ، این شرکت جهت تضمین کیفیت ورق کامپوزیت گاتباند GUTBOND با بیمه ایران همکاری داشته است و نتیجه ی این همکاری ارائه بیمه ی تضمین کیفیت ۱۰ ساله بیمه ی ایران می باشد. لازم به ذکر است در طول این سال ها از ابتدای فعالیت هیچ گونه خسارتی از طرف مشتریان گزارش نشده است

پست الکترونیکی

info@gutbond.ir

تلفن همراه

09127309004-9005

نوع فعالیت

شرکت: واردکننده

کلمات کلیدی مرتبط


نظرات