ایزوگام آریا

ایزوگام آریا

خلاصه فعاليت

تولیدکننده عایق های پیش ساخته پلیمری

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره ایزوگام آریا:

کارخانه ایزوگام آریا در سال ۱۳۸۴ با هدف تولید عایق های پیش ساخته پلیمری شروع به کار نموده و در سال ۱۳۸۷ موفق به دریافت پروانه استاندارد گردیده است . این کارخانه همواره سعی نموده با بهره گیری از نیروهای متخصص و تکنولوژی روز در جهت بالابردن کیفیت محصول گام بردارد .
ایزوگام آریا عایق رطوبتی پیش ساخته ای است که به صورت رول های ۱۰ متری با عرض ۱ متر و ضخامت ۴ میلیمتر تولید می گردد. ایزوگام اریا با نصب سریع و راحت و تمیز و زیبا با قیمت مناسب و دوام طولانی با تنوع پوشش خارجی ( فیلم پلی اتیلن – پودر صنعتی و فویل آلومینیوم ) تولید می گردد.
ایزوگام آریا با وزن سبک و با مقاومت فیزیکی فوق العاده در برابر گرما تا ۱۲۰ درجه سانتیگراد و انعطاف پذیری در سرما تا ۵- درجه سانتیگراد تولید و نصب می گردد و در مقابل نفوذ پذیری آب ۱۰۰% مقاوم بوده و پس از نصب در برابر برودت هوا تا ۵۰ درجه زیر صفر به خوبی مقاومت می نماید.
ایزوگام اریا با دستگاههای مجهز و اتوماتیک زیر نظر متخصصین با تجربه و طبق استانداردهای جهانی پس از کنترل کیفیت به بازار مصرف عرضه می گردد. ایزوگام آریا دارای دو لایه تقویت کننده شامل یک لایه تیشو نخ دار پشم شیشه و یک لایه پلی استر سوزنی نبافته و رزین مخصوص پلیمری می باشد.

تلفن

77521911

فکس

77535046

نشانی پستی

تهران- تقاطع شريعتي و طالقاني- پلاك 154- طبقه چهارم

پست الکترونیکی

foroosh@aryaisogum.com

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکننده

کلمات کلیدی مرتبط


نظرات