استرونگ هلد ایران

استرونگ هلد ایران

خلاصه فعاليت

طراحی تامین مصالح و اجرای عملیات تنیدگی

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره استرونگ هلد ایران:

شرکت استرونگ هلد ایران (SHI)، در سال ۱۳۵۶ و با هدف ایجاد و گسترش فناوری پیش تنیدگی در ایران تأسیس شده است و در حال حاضر با تکیه بر تجربه بیش از ۳۵ سال فعالیت در زمینه پیش تنیدگی توانسته است خود را بعنوان یکی از موفق ترین شرکتهای فعال زمینه فناوری پیش تنیدگی به اثبات برساند. شرکتهای STRONGHOD , VSL که دو شرکت معتبر و مطرح در عملیات تخصصی تنیدگی در جهان بوده و سابقه ای بیش از ۶۰ ساله در این امر دارند. بعد از سال ۱۹۹۰ این دو شرکت که زمانی رقیب یکدیگر بودند با هدف گسترش فعالیتها و انجام پروژه های بزرگ جهانی در یک مجموعه قرار گرفته و همگروه شده اند که ثمره این همکاری این است که هم اکنون شاهد این هستیم که نام این دو شرکت در اکثر پروژه های بزرگ جهانی مطرح است.

شرکت استرونگ هلد ایران نیز به عنوان نماینده رسمی شرکتهای فوق، از بدو تأسیس با اکثر پیمانکاران بزرگ کشور همکاری داشته و در دو رشته اصلی عملیات تنیدگی و تهیه نئوپرین و درزانبساط ویژه پل ساخت شرکت STRONGHOD فعالیت مستمر و درخشانی داشته است. ثمره این فعالیتها همکاری در ساخت بیش از ۱۵۰ دستگاه پل در اقصی نقاط کشور، انجام عملیات تنیدگی برج میلاد، انجام عملیات دوختن دریچه های سدهای بزرگ همچون کرخه و کارون۳ و البته طراحی و اجرای ساختمان و برجهای با سیستم سقف پیش تنیده بوده است. شرکت استرونگ هلد ایران در اجرای عملیات تنیدگی از کابلهای شرکت FAPRICELLA ، یکی از بزرگترین تولید کنندگان اروپائی انواع کابلهای تنیدگی استفاده می کند. که این موضوع با وجود مشکلاتی که در زمینه واردات کالا به کشور وجود دارد، توانسته است به یکی از رموز موفقیت این شرکت در زمینه کیفیت این عملیات حساس تبدیل شود.

ضمناً شرکت استرونگ هلد ایران بعنوان نماینده رسمی شرکت NRS نروژ در ایران فعالیت دارد که این شرکت نروژی تولید کننده انواع شاریو، پوترلانسمان کنتری و تجهیزات خاص پلسازی می باشد که در پروژه های بزرگی همچون پل سوم خرداد در شهر خرمشهر و پل کنارگذر شرقی اهواز از شاریو ساخت NRS استفاده شده است.

کمپانی های خارجی حامی :STRONGHPLD – اسپانیا، FAPRICELA- پرتغال، VSL – سوئیس، NRS – نروژ، PAUL – آلمان

تلفن

88640039-41

فکس

88788620

نشانی پستی

تهران- میرداماد- تقاطع آفریقا- پلاک 299

نوع فعالیت

انجمن، اداره، سازماننظرات