آلوپاراب

آلوپاراب

خلاصه فعاليت

تولیدکننده پانل کامپوزیت آلومینیومی

مشاهده وب سایت اشتراک گذاری

شرح کامل

درباره آلوپاراب:

پاراب یکی از شرکت های صنعتی _ تولیدی کشور است که در زمینه تولید پانلهای کامپوزیت آلومینیومی با استفاده از تجهیزات بسیار مدرن و پیشرفته فعال میباشد. خط تولید این شرکت که بر اساس طراحی مشترک آلمان _کره جنوبی بنا شده است دارای ظرفیت نامی تولید بالغ بر ۳/۱ میلیون متر مربع انواع پانلهای کامپوزیتی آلومینیومی در ابعاد و رنگهای مختلف و متنوع میباشد. کارخانه این شرکت در شهر صنعتی دامغان بنا شده و دفتر مرکزی آن در تهران فعال بوده و نمایندگی های آن نیز در اکثر مراکز استانها به خدمت رسانی مشغولند.

کامپوزیت­ ها عمدتآً به دو دلیل شکل پذیری بالا و استحکام فوق العاده در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. هم اکنون بزرگترین سهم بازار مصرف مواد مرکب دنیا در اختیار صنعت ساختمان است.

استفاده از مفهوم مواد مرکب در صنعت ساختمان به قرن ها پیش برمی گردد. نخستین شاهد بکارگیری این مفهوم توسط بشر در صنعت ساختمان، همان ساخت دیوار “کاه­گلی” متداول می باشد که از ترکیب دو جزء ضعیف کاه و گل، ماده ای حاصل می شود که در مقابل ضربه و حرارت، مقاومت بالایی دارد.نمونه دیگری که بیانگر استفاده از این مفهوم در صنعت ساختمان است استفاده از ترکیب گل، موی اسب و خرده های شیشه در ساخت تنورهای نان جهت تحمل حرارتهای زیاد می باشد که هنوز هم در لرستان و برخی استانهای دیگر کشور مورد استفاده واقع می گردد.

تلفن

88209174, 88209176

نشانی پستی

تهران- خیابان ولی عصر- بالاتر از میدان ونک- نرسیده به تقاطع میرداماد- خیابان دامن افشار- پلاک ۳۴- وا

نوع فعالیت

شرکت: تولیدکننده

کلمات کلیدی مرتبط


نظرات